Ahoj všichni příznivci cyklistiky

Vítáme Vás na webových stránkách naší firmy, na kterých Vám nabízíme náhled do nabídky prodejny a činnosti servisu. Snažíme se nabízet služby na takové úrovni, aby Vaše první návštěva u nás nebyla zároveň tou poslední.

Našemu sortimentu vévodí špičková kola značky GHOST a STEVENS rozličných druhů (horská, treková, silniční), majících různé zdvihy, odpružení a výbavu – od levnějších modelů až po závodní, jež mají na kontě například vítězství v cross country na olympiádě v Pekingu (Sabine Spitz) a zásluhou Elizabeth Osl triumf ve světovém poháru žen v cross country pro rok 2009. STEVENS se specializuje na sportovním poli především na cyklokros, kde ve světovém poháru na jeho kolech dosahují jezdci nemalých úspěchů, např. zisk titulu mistra světa Nilsem Albertem a mnoha dalších.

Dále prodáváme kola značek MAXBIKE, DEMA, CONDOR, LEADERFOX, SPRINTERBIKE, ELECTRA, které patří do střední a nižší cenové kategorie a každoročně rozšiřují portfolio svých výrobků směrem vzhůru k lépe vybaveným modelům. Jejich nabídka zahrnuje dětská, městská, treková, crossová, ale i horská kola jak pevná, tak u některých značek i celoodpružená. Pořídíte u nás i koloběžky a dětská odrážedla. Komponenty a doplňky jsou u nás zastoupeny především značkami SHIMANO, SRAM, SCHWALBE, SRAM, CRATONI, ETAPE, Pro-T, VAPE, SPORTARSENAL, SUNRACE, SIGMA, ECHOWELL, RUBENA, MAXXIS, GEAX, CONTINENTAL, KENDA,  brýle FEEL, či ROGELLI. Z oblečení je to ROGELLI, PROGRESS, LAWI a týmové GHOST a STEVENS.

Těšíme se na Vaši návštěvu!         

kolektiv prodejny Kolista

 

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

Fotogalerie: Úvodní stránka

Tato fotogalerie je prázdná.

Otevírací doba

Letní

březen - prosinec

Po-Pá          10 - 18h

So                  8 - 11h

Zimní

leden - únor

Po-Pá          10 - 17h

 

Slevy kol až 23%

Loňské modely

Ghost a Dema

  

více na prodejně

Možnost nákupu na splátky

www.essox.cz

TOPlist